« Travanj 2024 »

Javni natječaj
Autor: Ivana Kolega, 26. 9. 2019.

ZADARSKA ŽUPANIJA

OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆ

TRG STJEPANA RADIĆA 1

23226 PRIDRAGA

KLASA: 404-04/19-01/01

URBROJ: 2198-1-22-19-04

U Pridragi, 26.09.2019.

Na temelju čl. 13. i 14. Odluke o uvjetima, kriterijima i postupku za davanje u zakup i privremeno korištenje prostora i opreme u školskim ustanovama Zadarske županije

( „ Službeni glasnik Zadarske županije“ broj 15/09, 7/10, 11/10, 4/12, 2/13, 14/13 i 3/18) i odluke Školskog odbora od 20.09.2019. godine, Osnovna škola braće Radić,  objavljuje:

J A V N I     N A T J E Č A J

za davanje u najam/zakup školskog prostora

Osnovna škola braće Radić, Pridraga,Trg Stjepana Radića 1, 23226 Pridraga daje u najam/zakup slijedeći prostor na adresi sjedišta:

1. Škola daje u najam/zakup

2.  Klasične učionice za nastavu razredne nastave                                       30,00 kn/h

-     Iznajmljuju se u razdoblju od 15.10.2019.- 31.05.2020. godine

Ponude mogu dostaviti fizičke i pravne osobe.

Ponuda mora sadržavati:

-naziv, punu adresu, OIB,  ime i prezime, telefonski broj i e-mail osobe za kontakt

-kratak opis djelatnosti koja će se obavljati u poslovnom prostoru

- željeni termin

-Izjavu o visini ponuđene zakupnine/ najamnine.

Uz ponudu dostaviti:

- Sportski klubovi/udruge temeljni akt o osnivanju kojim dokazuju svoj status sportskog kluba, pravila i dokaz da se nalaze u sustavu natjecanja.

- Pojedinci/grupe građana, zainteresirani za najam dvorane, dužni su imenovati  odgovornu osobu koja će biti potpisnik ugovora  i odgovarati za eventualno proizašle sporove i dostaviti kopiju osobne iskaznice imenovane osobe.

Ponude se dostavljaju poštom ili osobno na adresu škole u roku osam (8) dana od dana objave natječaja na službenim mrežnim stranicama škole,  u zatvorenoj omotnici  s naznakom „ NE OTVARAJ - PONUDA ZA NATJEČAJ “.

Najpovoljnijom ponudom smatrat će se ona ponuda koja uz ispunjenje svih uvjeta iz natječaja sadrži i najviši iznos zakupnine.

Ponude će se otvarati  u Osnovnoj školi braće Radić, Pridraga, dana  11. listopada 2019. godine u 11.00 sati

O rezultatu natječaja ponuditelji će biti  pismeno obaviješteni.

Ponude s nepotpunom dokumentacijom, ponude koje ne odgovaraju uvjetima natječaja te ponude ponuditelja koji imaju dugovanja prema Osnovnoj školi braće Radić, Pridraga neće se razmatrati, kao i ponude koje su stigle izvan roka.

Povjerenstvo za izbor pristiglih ponude zadržava pravo odbiti svaku ponudu bez posebnog obrazloženja.

Za sve potrebne informacije o predmetu oglasa i za razgledavanje prostora zainteresirani se mogu javiti na telefon 023/669-452.

Ravnatelj:

Antonio Zubčić, prof.