OBAVIJEST RODITELJIMA I UČENICIMA, NASTAVA NA DALJINU

POŠTOVANI RODITELJI I UČENICI

Od sutra, 18.03.2020. (srijeda),nastava za učenike od 5. do 8. razreda odvijati će se na daljinu (on lline). Nastava će se odvijati po dosadašnjem rasporedu i satnici sa početkom svaki dan u 8:00.

Molimo učenike da se preko sustava office 365 i platforme Teams svaki dan uključe u 8:00 te budu on line do kraja nastave kako bi mogli preuzeti materijale od predmetnih učiitelja te kako bi mi imali uvid o praćenju nastave. Komunikacija sa učiteljima, povratne informacije svakom učeniku te dostava domaćih zadaća odvija se putem ove platforme. Pratite upute predmetnih učitelja.

U slučaju poteškoća ( a biti će ih) pokušajte se ulogirtati tokom dana i preuzmite materijale. Za učenike koji ne budu ulogirani roditelji će morati opravdati izostanak razrednicima kao da nisu bili u školi.

U ovoj situaciji moramo biti strpljivi i odgovorni jer se ne zna do kada će se na ovaj način odvijati nastava.

Ravnatelj: Antonio Zubčić, prof.

objavio: Ivana Kolega   datum: 17. 3. 2020.