OBAVIJEST O POVRATU UDŽBENIKA

Učenici od 1. do 4. razreda će svoje udžbenike vratiti zadnji dan škole (petak 26.06.) svojim učiteljicama. Radne bilježnice se ne vraćaju. Molimo roditelje da obrate pažnju na udžbenike koji su imali CD-e jer i njih moraju vratiti. Na svakom udžbeniku molimo olovkom napisati ime i prezime učenika koji ga je koristio.

Učenici 5. razreda ili njihovi roditelji trebaju donijeti udžbenike (sve osim radnih bilježnica) na glavni ulaz škole 26.06.2020. u 12:00 sati u učionicu 2.-og razreda.

Učenici 6. razreda ili njihovi roditelji trebaju donijeti udžbenike (sve osim radnih bilježnica) na južni ulaz škole 26.06.2020. u 12:30 sati u učionicu 4.-og razreda.

Učenici 7. razreda ili njihovi roditelji trebaju donijeti udžbenike (sve osim radnih bilježnica) na glavni ulaz škole 26.06.2020. u 13:00 sati u učionicu 3.-eg razreda.

Učenici 8. razreda ili njihovi roditelji trebaju donijeti udžbenike (sve osim radnih bilježnica) na južnii ulaz škole 26.06.2020. u 13:30 sati u učionicu 5.-og razreda.

Udžbenike  pregledava Povjerenstvo za pregled udžbenika. Ako je udžbenik korišten i oštećen te više nije upotrebljiv za daljnje korištenje roditelji su dužni platiti 50% kataloške cijene.

Ravnatelj: Antonio Zubčić

objavio: Ivana Kolega   datum: 23. 6. 2020.