OBAVIJEST ZA RODITELJE UČENIKA RAZREDNE NASTAVE

Poštovani roditelji!

Na temelju zaključka Vlade RH, na sjednici održanoj 23. travnja 2020., od 11. svibnja će se omogućiti rad škola za učenike razredne nastave.

S obzirom na epidemiološku situaciju, nastava u školi će se omogućiti samo za učenike od 1. do 4. razreda čija su oba roditelja zaposlena i koja ispunjavaju sve uvjete prema preporukama MZO i uputama HZJZ.

Ukoliko su zadovoljeni svi navedeni uvjeti i roditelji žele da njihovo dijete pohađa nastavu u školi od navedenog datuma, oba roditelja su dužna potpisati IZJAVU te istu dostaviti u školu do petka 8. svibnja 2020. do 12.00 sati.

Svi ostali učenici razredne nastave nastavljaju s nastavom na daljinu.

U privitku ove obavijesti nalazI se link na Upute HZJZ, link na Preporuke Ministarstva znanosti i obrazovanja i Izjava. Molimo roditelje učenika razredne nastave da obavezno pročitaju navedene dokumente.

Ravnatelj Antonio Zubčić

Priloženi dokumenti:
IZJAVA_RODITELJA.docx (11.51 KB)

objavio: Ivana Kolega   datum: 5. 5. 2020.